O #ID Bar & Restaurant

#ID Bar - široká nabídka skvělých drinků, populárních koktejlů a vyhlášených vín

Designové řešení prostor #ID baru doplněno moderními prvky Vám přinese pocit útulnosti a pohodlí. Zavítejte i Vy do #ID Bar & Restaurant a užijte si harmonii chutí, barev a profesionálního barového umění přípravy lahodných míchaných nápojů či širokou nabídku vyhlášených vín. Vše je obohaceno a umocněno večerními hudebními produkcemi a posezením v neopakovatelné atmosféře netradičních prostor, které vnáší do #ID baru novodobé trendy, v kombinaci s moderní gastronomií.
Rezervujte si svůj stůl a zažijte jedinečný gastronomický zážitek!

Rezervujte si svůj stůl a zažijte jedinečný gastronomický zážitek!

Přijďte ochutnat degustační
menu v rámci Maureruv
Grand Restaurant Festival.

Grand Restaurant Festival

#ID Restaurant - rozmanité menu moderní fusion kuchyně

Jedinečná zážitková restaurace #ID Bar & Restaurant udává gastronomický diktát moderní kuchyni v karlovarském regionu. Inovace a trendy současné světové gastronomie představuje #ID restaurace ve svém rozmanitém menu moderní fusion kuchyně, která příjemně překvapí i velmi zkušené hodovníky a zachutná i těm největším gurmánům. Hlavní důraz klademe především na výběr nejkvalitnějších surovin od prověřených dodavatelů a následnou zdravou a chutnou přípravu všech nabízených pokrmů. Neváhejte a přijďte si se svými blízkými vychutnat naše speciality.

Jak nás najdete?

#ID Bar & Restaurant se nachází v budově hotelu Carlsbad Plaza, nedaleko proslulých karlovarských kolonád, v těsné blízkosti Císařských lázní a řeky Teplá. 

Dostanete se k nám autobusem č. 2 zastávka Lázně I. Pokud pojedete vlastním automobilem, parkovat můžete přímo před restaurací.

ÚTERÝ – SOBOTA 18:00 – 01:00
NEDĚLE – PONDĚLÍ ZAVŘENO

Mariánskolázeňská 23, Karlovy Vary

Tel.: (+420) 352 441 194 – E-mail: id@edengroup.cz